Візит колеги з Польщі

25 липня 2019 р. в НБ ЛНМУ проходила стажування кустож відділу наукової інформації Ягеллонської бібліотеки (м. Краків, Польща) п. Аґнєшка Бжезяк. Упродовж дня пані Аґнєшка побувала у всіх відділах бібліотеки, цікавилася особливостями медичних книгозбірень. Значний інтерес гості викликала видавнича діяльність бібліотеки. Вона ознайомилася з низкою публікацій працівників, зокрема з біобібліографічними покажчиками, присвіяченими визначним медикам.
Особлива увага колеги була прикута до інформаційних ресурсів, які пропонує своїм читачам бібліотека ЛНМУ. Наші працівники детально розповіли про можливості електронного каталогу, та про створення баз даних "Автореферати", "Посттравматичний стресовий розлад", "Праці викладачів ЛНМУ". Також п. Бжезяк цікавилася публічною діяльністю, зокрема тим, як відбувається комунікація між бібліотекою та науковцями, ділилась і власним досвідом з цього питання.
Наостанок було обговорено шляхи співпраці між бібліотеками ЛНМУ та Ягеллонського університету, налагоджено діалог.

На світлині: кустож Аґнєшка Бжезяк (у центрі) разом з директором Наукової бібліотеки ЛНМУ ім. Данила Галицього Мартою Надрагою та директором Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка Василем Кметем

img_20190725_120509.jpg