Електронні ресурси (передплачені та тестові)

 

 

Scopus
Найбільша в світі реферативна база даних та наукометрична платформа. База даних Scopus індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Scopus індексує назви наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Доступ надано до кінця 2023 р.

 

 

 

Web of Science
Провідна міжнародна реферативна база даних наукових публікацій, що дозволяє здійснювати пошук серед понад 18 000 журналів і 150 000 матеріалів конференцій. База даних включає такі індекси– Science Citation Index Expanded (природничі науки), Social Sciences Citation Index (суспільні науки), Arts and Humanities Citation Index (мистецтво та гуманітарні науки), Emerging Sources Citation Index, Conference Proceedings Citation Index (матеріали конференцій), Book Citation Index (наукові книги) та ін. Доступ надано до кінця 2023 р.

 

 

ScienceDirect
Одна з найбільших у світі п​овнотекстова база наукових праць. Належить компанії Elsevier. До бази входить понад 30 000 найменувань книг, підручників, посібників, довідкових, періодичних видань вільного, частково вільного та платного доступу з усіх галузей науки. Матеріали доступні для читання онлайн, також є можливість скачати PDF-версію. Доступ надано до кінця 2022 р.

 

 

 Ресурси від Thieme

ЖУРНАЛИ MedOne Education 
MedOne Neurosurgery MedOne Otolaryngology
MedOne Radiology MedOne Plastic Surgery
MedOne Ophthalmology MedOne ComSci

Thieme Medical Publishers — німецьке медичне та наукове видавництво, що видає спеціалізовані журнали, підручники, атласи, монографії та довідники німецькою та англійською мовами. Видання охоплюють різноманітні медичні спеціальності, включаючи нейрохірургію, ортопедію, ендокринологію, урологію, радіологію, анатомію, хімію, отоларингологію, офтальмологію, аудіологію та логопедію. , комплементарна та альтернативна медицина. Tакож видавництву належить медична навчальна платформа MedOne.

 

SpringerNature

Nature portfolio
Scientific American

SpringerNature є провідним науково-дослідним, освітнім та професійним видавництвом, що надає якісний контент спільнотам через низку інноваційних платформ, продуктів та послуг. Щодня по всьому світу їхні видання, книги, журнали та ресурси допомагають мільйонам людей - дослідникам, студентам, викладачам та професіоналам - відкривати, вчитися та досягати більшого. Доступ надається з IP-адрес Університету. Для входу потрібно авторизуватися (увести Magic Word Login). Отримати дані для входу можна, надіславши запит на електронну скриньку medlibrary.international@gmail.com. У запиті обов'язково вказати ресурс, до якого потрібен доступ.

 

EBSCO

EBSCO - потужний інформаційно-бібліографічний ресурс, який повнотекстові бази даних з різних галузей науки та напрямів досліджень. Колекція баз даних EBSCO задовольняє дослідницькі потреби користувачів в університетах, медичних установах, бізнес-корпораціях, урядових структурах і бібліотеках. Зараз активовано доступ до платформ:
DynaMed® – надає найактуальнішу та найточнішу інформацію на принципах доказової медицини для лікарів.

Доступ надано на час війни.

 

Capsule: clinical case-based learning (@CapsuleLearn) / TwitterCapsule

Capsule - це навчальний ресурс, заснований на клінічних кейсах, який поєднує перевірені клінічні випадки, медичні сценарії та аналітику, що сприяють засвоєнню медичних знань. Понад 700 реалістичних кейсів дозволяють студентам-медикам покращити процес прийняття рішень, щоб здобути навички, які можна застосувати на практиці.
enlightenedДоступ надається студентам та викладачам ЛНМУ з будь-якої точки світу на весь період воєнного стану. 

Щоб отримати безкоштовний доступ, надішліть нам лист на електронну скриньку online.learning.lnmu@gmail.com, вкажіть у ньому:

1.своє ім'я і прізвище англійською мовою,
2. електронну пошту (за якою будете входити на ресурс),
3. роль в університеті (студент/викладач),
4. курс (для студентів).

 

ekg.trainingEKG training

EKG training - це найбільша онлайн-платформа підвищення кваліфікації з теми ЕКГ. За допомогою добре обґрунтованих навчальних відео з вправами, онлайн-конференцій і опитувань ви навчитеся розуміти й оцінювати ЕКГ, а також правильно їх інтерпретувати в клінічному контексті. Доступ надано до 30.11.2023

 

AMBOSS

Платформа AMBOSS - це інтерактивний ресурс, що включає в себе безліч функціональних можливостей та надає можливість кожному студенту удосконалювати та поглиблювати свої знання в медичній сфері. Програма розроблена німецькими лікарями різного профілю та містить в собі найновішу інформацію.

 Платформа складається з декількох розділів, які тісно пов'язані між собою:

1. Бібліотека. Тут міститься актуальна інформація, що базується на доказовій медицині та постійно оновлюється. База візуалізованих матералів. AMBOSS містить безліч навчальних відео, гістологічних препаратів рентгенологічних, КТ та МРТ знімків, тощо. Крім того, ввімкнувши спеціальний режим на знімках будуть виділені усі патологічні зміни, тож можна легко перевірити, чи не пропустили Ви їх на тому чи іншому знімку. 
2. Навчальні плани. Розроблені з метою якісної підготовки до іспитів USMLE. Кожен план охоплює усі відповідні певному іспиту теми.
3. QBank. Це база тестів, розроблена за програмою USMLE; розділ, що створений для самоперевірки знань та підготовки до різноманітних іспитів. Надзвичайно корисними є функціональні можливості даного розділу: в умові тесту програма виділяє ключові слова, які повинні наштовхнути на правильну відповідь, а до кожного з варіантів відповідей дуступне пояснення, чому ця відповідь є правильною/неправильною з посиланнями на інформацію в бібліотеці. 

Для користування ресурсом необхідно створити персональний акаунт AMBOSS!

  Доступ надано з комп'ютерного залу Бібліотеки (вул. Шимзерів, 3А - Теоретичний корпус)  до 31.05.2023.