Електронні ресурси (передплачені та тестові)

НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ ДАНИХ ТА МЕДИЧНІ ОСВІТНІ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМИ 

 

Scopus 

Найбільша в світі реферативна база даних та наукометрична платформа. База даних Scopus індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Scopus індексує назви наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. 

Доступ надано на час війни з локальної мережі Університету. Є можливість віддаленого доступу, для цього заповніть форму.

Більше інформації щодо допомоги українським науковцям та отримання віддаленого доступу до ресурсів Elsevier можна дізнатись на сайті ресурсного центру.

 

 

Web of Science

Провідна міжнародна реферативна база даних наукових публікацій, що дозволяє здійснювати пошук серед понад 18 000 журналів і 150 000 матеріалів конференцій. База даних включає такі індекси – Science Citation Index Expanded (природничі науки), Social Sciences Citation Index (суспільні науки), Arts and Humanities Citation Index (мистецтво та гуманітарні науки), Emerging Sources Citation Index, Conference Proceedings Citation Index (матеріали конференцій), Book Citation Index (наукові книги) та ін. 

Доступ надано до кінця 2023 р. з локальної мережі Університету.

 

Доступ до Science Direct – library.oneu.edu.uaScienceDirect 

Одна з найбільших у світі п​овнотекстова база наукових праць. Належить компанії Elsevier. До бази входить понад  30 000 найменувань книг, підручників, посібників, довідкових, періодичних видань вільного, частково вільного та платного доступу з усіх галузей науки. Матеріали доступні для читання онлайн, також є можливість скачати PDF-версію. 

Доступ надано на час війни з локальної мережі Університету. Є можливість віддаленого доступу, для цього заповніть форму.

Більше інформації щодо допомоги українським науковцям та отримання віддаленого доступу до ресурсів Elsevier можна дізнатись на сайті ресурсного центру.

 

Доступ до платформи Research4Life - ХНМУResearch4Life

Надає установам у країнах з низьким і середнім рівнем доходу онлайн-доступ до академічного та професійного рецензованого контенту. Платформа складається з 5 колекцій літератури: 

Доступ надано на час війни, з локальної мережі Університету.

 

Thieme Group Ресурси від Thieme

ЖУРНАЛИ MedOne Education 
MedOne Neurosurgery MedOne Otolaryngology
MedOne Radiology MedOne Plastic Surgery
MedOne Ophthalmology MedOne ComSci

Thieme Medical Publishers — німецьке медичне та наукове видавництво, що видає спеціалізовані журнали, підручники, атласи, монографії та довідники німецькою та англійською мовами. Видання охоплюють різноманітні медичні спеціальності, включаючи нейрохірургію, ортопедію, ендокринологію, урологію, радіологію, анатомію, хімію, отоларингологію, офтальмологію, аудіологію та логопедію, комплементарну та альтернативну медицину. Tакож видавництву належить медична навчальна платформа MedOne. 

Доступ надано на час війни, з будь-якої точки світу.

 

Внимание! Новые вебинары издательства Springer Nature

Ресурси від Springer Nature

Nature portfolio
Scientific American

 

SpringerNature є провідним науково-дослідним, освітнім та професійним видавництвом, що надає якісний контент спільнотам через низку інноваційних платформ, продуктів та послуг. Щодня по всьому світу їхні видання, книги, журнали та ресурси допомагають мільйонам людей - дослідникам, студентам, викладачам та професіоналам - відкривати, вчитися та досягати більшого.

Вільний доступ можливий за посиланнями  Nature portfolioScientific American. Для входу потрібно авторизуватися (ввести Magic Word Login). Отримати дані для входу можна, надіславши запит на електронну скриньку ohrebchuk_oksana@meduniv.lviv.ua. У запиті обов'язково вказати ресурс, до якого потрібен доступ. 

Доступ надано на час війни, з будь-якої точки світу за посиланнями.

 

Університет отримав доступ до баз даних EBSCO | Волинський національний університет імені Лесі УкраїнкиEBSCO

Потужний інформаційно-бібліографічний ресурс, який повнотекстові бази даних з різних галузей науки та напрямів досліджень. Колекція баз даних EBSCO задовольняє дослідницькі потреби користувачів в університетах, медичних установах, бізнес-корпораціях, урядових структурах і бібліотеках. Зараз активовано доступ до платформ:

 • DynaMed® – надає найактуальнішу та найточнішу інформацію на принципах доказової медицини для лікарів.
 • Gideon Online – надає актуальні, науково обґрунтовані ресурси для діагностики, лікування та викладання в галузі тропічних та інфекційних хвороб, епідеміології та мікробіології.​
 • Databases and eBooks – надає доступ до електронних книг, електронних журналів та різноманітних власних повнотекстових баз даних і популярних баз даних від провідних постачальників інформації. Всеосяжні бази даних варіюються від загальних довідкових колекцій до спеціально розроблених тематичних баз даних. 

Для входу потрібно авторизуватися (ввести User ID та Password). Отримати дані для входу можна, надіславши запит на електронну скриньку ohrebchuk_oksana@meduniv.lviv.ua. У запиті обов'язково вказати ресурс, до якого потрібен доступ. 

Доступ надано на час війни, з локальної мережі Університету.

 

Capsule: clinical case-based learning (@CapsuleLearn) / Twitter Capsule

Навчальний ресурс, заснований на клінічних кейсах, який поєднує перевірені клінічні випадки, медичні сценарії та аналітику, що сприяють засвоєнню медичних знань. Понад 700 реалістичних кейсів дозволяють студентам-медикам покращити процес прийняття рішень, щоб здобути навички, які можна застосувати на практиці.

Щоб отримати безкоштовний доступ, надішліть лист на електронну скриньку ohrebchuk_oksana@meduniv.lviv.ua,  вкажіть у ньому:

1.своє ім'я і прізвище англійською мовою,
2. електронну пошту (за якою будете входити на ресурс),
3. роль в університеті (студент/викладач),
4. курс (для студентів).

Доступ надано на час війни, з будь-якої точки світу.

 

ekg.training: Ihre Lernplattform für EKG-Onlinekurse - ekg.trainingEkg. training 

Найбільша онлайн-платформа підвищення кваліфікації з теми ЕКГ. За допомогою добре обґрунтованих навчальних відео з вправами, онлайн-конференцій і опитувань ви навчитеся розуміти й оцінювати ЕКГ, а також правильно їх інтерпретувати в клінічному контексті. 

Для отримання безкоштовного доступу заповніть форму. (*Поле "EFN" не є обов'язковим для заповнення) ТИМЧАСОВО РЕЄСТРАЦІЯ НЕДОСТУПНА!

Доступ надано до 30 листопада 2023, з будь-якої точки світу.

 

AMBOSS Logo and symbol, meaning, history, PNG, brandAMBOSS 

Інтерактивний ресурс, що включає в себе безліч функціональних можливостей та надає можливість кожному студенту удосконалювати та поглиблювати свої знання в медичній сфері. Програма розроблена німецькими лікарями різного профілю та містить в собі найновішу інформацію. Платформа складається з декількох розділів, які тісно пов'язані між собою:

1. Бібліотека. Тут міститься актуальна інформація, що базується на доказовій медицині та постійно оновлюється. База візуалізованих матералів. AMBOSS містить безліч навчальних відео, гістологічних препаратів рентгенологічних, КТ та МРТ знімків, тощо. Крім того, ввімкнувши спеціальний режим на знімках будуть виділені усі патологічні зміни, тож можна легко перевірити, чи не пропустили Ви їх на тому чи іншому знімку. 
2. Навчальні плани. Розроблені з метою якісної підготовки до іспитів USMLE. Кожен план охоплює усі відповідні певному іспиту теми.
3. QBank. Це база тестів, розроблена за програмою USMLE; розділ, що створений для самоперевірки знань та підготовки до різноманітних іспитів. Надзвичайно корисними є функціональні можливості даного розділу: в умові тесту програма виділяє ключові слова, які повинні наштовхнути на правильну відповідь, а до кожного з варіантів відповідей дуступне пояснення, чому ця відповідь є правильною/неправильною з посиланнями на інформацію в бібліотеці. 

Для користування ресурсом необхідно створити персональний акаунт AMBOSS.

Доступ надано  з 15.05.2023 до 14.05.2024 

 • з локальної мережі Університету; 
 • віддалений доступ з будь-якої точки світу надано для персональних облікових записів, зареєстрованих за корпоративними електронними скриньками для викладачів, аспірантів та працівників Університету (my.email@meduniv.lviv.ua); 
 • для студентів є можливість віддаленого доступу зі спеціально створеного персонального кабінету. Для отримання логіна та пароля пишіть на електронну скриньку ohrebchuk_oksana@meduniv.lviv.ua

 

Bentham Science

Провідний видавець рецензованої наукової літератури, зокрема понад 130 наукових журналів переважно медичного, фармакологічного, технічного та суспільнонаукового спрямувань Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Доступ надано з локальної мережі Університету до 31 грудня 2023.

 

 

Українські лікарі мають можливість отримати безоплатний доступ до платформи UpToDate

UpToDate

Платформа UpToDate містить огляди і рекомендації як для лікарів, так і для пацієнтів. Також тут є фармакологічний довідник Lexi-comp та чимало медичних калькуляторів. Огляди для UpToDate готують, рецензують і постійно оновлюють понад 7 100 авторів, серед яких провідні професори клінічної та експериментальної медицини.

 

Українські лікарі можуть отримати безоплатний доступ до платформи UpToDate. Для цього слід зареєструватися через Центр Громадського Здоров'я за посиланням: https://uptodate.phc.org.ua.  Дя цього потрібно мати диплом українського закладу освіти.

Посилання на інструкцію з реєстрації: UpToDate | Центр громадського здоров’я (phc.org.ua)

Доступ надано на час війни, з будь-якої точки світу.

 

Your new BMJ Best Practice | BMJ Best PracticeBMJ Best Practice

Інструмент для підтримки прийняття клінічних рішень. До складу платформи входять: 

 • ​покрокові рекомендації щодо діагностики та лікування понад 1000 хвороб
 • щоденне оновлення відповідно до останніх даних та настанов
 • широке висвітлення інфекційних захворювань
 • відстеження та фіксація неперервної медичної освіти (НМО) та створення сертифікатів
 • доступ до понад 250 інтерактивних медичних калькуляторів, буклетів для пацієнтів та відео різноманітних процедур. Доступ надано на час війни, з території України.

 

BMJ CDS | Початок роботи з BMJ Learning  BMJ Learning 

Надає медичним працівникам інструменти, які дають змогу розширити свої знання та сприяють кар’єрному зростанню. BMJ Learning містить понад 1000 інтерактивних навчальних модулів за 70 напрямами, за допомогою яких здійснюється неперервна медична освіта і післядипломне навчання лікарів, а також інших фахівців у галузі охорони здоров’я. 

Доступ надано на час війни, з території України.

 

 

 

USMLE-Easy
USMLE (United States Medical Licensing Examination) - ліцензійний іспит "Step" ("Крок"), який складають у США. До ваших послуг тренажер USMLE-easy від McGraw-Hill - інструмент, що містить відео-, аудіо- та інші матеріали з усіх медичних та суміжних дисциплін, а також велику базу тренувальних тестів. Доступ тимчасово призупинено.

 

 Ресурси від Walters Kluwer

OVID
LWW Health Library Medical Education
Acland's Video Atlas of Human Anatomy
Bates’ Visual Guide of Physical Examination

Wolters Kluwer є світовим лідером у галузі професійної інформації, програмних рішень та послуг для охорони здоров'я. На платформі OVID доступні медичні та суміжні з ними журнали LWW (Lippincott Williams and Wilkins). LWW Health Library Medical Education - це інтерактивна платформа онлайн доступу до підручників Lippincott з фундаментальних тем, а також відеоматеріалів, зображень, прикладів реальних ситуацій та тестів для студентів-медиків. Платформа дозволяє студентам проходити вікторини. Acland's Video Atlas of Human Anatomy містить близько 330 відеороликів з реальними анатомічними зразками людини в їхніх природних кольорах. Bates’ Visual Guide of Physical Examination містить повністю перезняті відео з фізичного обстеження з ніг до голови з акцентом на клінічну точність та догляд за пацієнтом. Відео зустрічі з пацієнтом дозволяють студентам відпрацьовувати навички клінічної аргументації та допомагає підготуватись до іспитів. Доступ тимчасово призупинено.

 

McGraw-Hill Education | PowerSchoolРесурси від McGrew-Hill

AccessMedicine
AccessSurgery
AccessEmergencyMedicine

McGraw Hill — американська освітня видавнича компанія та одна з «великої трійки» освітніх видавництв, яка публікує освітній контент, програмне забезпечення та послуги для дошкільної освіти через післядипломну освіту. Компанія також видає довідкові та торгові видання для медичних, бізнесових та інженерних професій. Доступ тимчасово призупинено.

 


МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ОСВІТНІ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМИ 

 

Ukraine Global FacultyUkraine Global Faculty 

Неприбуткова освітня ініціатива, яку реалізує фонд Василя Хмельницького K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України. UGF - це лекції та воркшопи від професорів світових університетів. Особливості UGF:

 • 100% онлайн-формат;
 • доступ до архіву лекцій 24/7;
 • контент англійською з синхронним перекладом на українську;
 • широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
 • можливість поставити питання спікерам світового масштабу та познайомитися з колегами;
 • сертифікати про участь.

Для користування ресурсом необхідно створити персональний акаунт.

Доступ надано на час війни, з будь-якої точки світу.

 

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПІДБІРКУ РЕСУРСІВ ВІЛЬНОГО, ТЕСТОВОГО ТА ПЕРЕДПЛАЧЕНОГО ДОСТУПУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ (АНАТОМІЯ, МЕДИЧНА ТА БІОЛОГІЧНА ФІЗИКА, МЕДИЧНА ХІМІЯ, МЕДИЧНА БІОЛОГІЯ І ПАРАЗИТОЛОГІЯ, ЛАТИНСЬКА МОВА, ФІЛОСОФІЯ) 


Є питання чи пропозиції? Пишіть на електронну скриньку / Questions or comments? Get in touch!

ohrebchuk_oksana@meduniv.lviv.ua