Вільний доступ для науковців. СlinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis

Бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького продовжує інформувати науковців про можливості вільного доступу до провідних світових наукових ресурсів.

З метою інформаційної підтримки медичної спільноти України в умовах розв’язаної РФ війни, компанія Elsevier надала українським фахівцям у галузі медицини безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації ClinicalKeyComplete Anatomy та Osmosis. «Elsevier робить безкоштовний доступ до кількох своїх інструментів і медичних освітніх платформ для підтримки студентів-медиків, лікарів і медичних працівників з України», – йдеться у повідомленні компанії.

ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів, яка надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про лікарські засоби, відеоматеріали, практичні рекомендації.

Complete Anatomy – найдосконаліша у світі платформа 3D анатомії, яку використовують фахівці з різних країн для розуміння складних анатомічних структур.

Osmosis – медична освітня платформа, створена для студентів-медиків, лікарів та осіб, що доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2-х тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містять відповідні запитання, картки та примітки.

Інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу подано у спеціально створеному україномовному розділі «Медична підтримка України». Тут можна ознайомитися з довідковими матеріалами та навчальними відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, а також для потреб лікування пацієнтів.

Беручи до уваги ситуацію в Україні, фахівці компанії підготували простий і зручний алгоритм доступу:

  1. Щоб підключитися до ClinicalKey  – Подайте запит на доступ (заповнити онлайн-форму).

  2. Щоб підключитися до Complete Anatomy  – ознайомтеся та виконайте дії, які подані в інструкції.

  3. Щоб підключитися до Osmosis  – ознайомтеся та виконайте дії, які подані в інструкції.

Детальна інформація про кожний ресурс, навчальні відео та посібники з використання 

 

У разі виникнення проблем із налаштуванням доступу, слід звертатися до служби підтримки компанії Elsevier, електронні адреси якої можна знайти на порталі.