Вебінари від Clarivate: травень 2024

Clarivate Essential

 

2 травня 2024

Тема:  Hot Topics Оновлення у авторському профілю у Web of Science
Тези:  Відбулися зміни в авторському профілі про які оголошували 19 березня. Зараз є багато схвильованих авторів, у яких «зниклі публікації». На вебінарі буде розглянуто як створити,  наповнити, що можна додати, підтвердити позицію автора, хто може редагувати і бачити здобутки автора. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15  

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Wg8XWjYFReej3ZXJMmSVTA

 

9 травня 2024
Тема : Оформлення статті за форматом журналу з EndNote

Тези:  Формати оформлення публікації. Який формат в вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на  питання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15 

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hyRVKcwcR126bb4pj5GrsQ

 

16 травня 2024
Тема : Повний цикл наукового дослідження з ресурсами Clarivate

Тези:  На вебінарі буде розглянуто ключові етапи циклу наукового дослідження від ідеї до презентації здобутків та ресурси Clarivate (Web of Science Core Collection, EndNote, Journal Citation Reports, InCites, Grant Index, Pivot-RP, ProQuest Dissertaion and Thesis Index, ResearcherID), які допоможуть пройти цей цикл максимально ефективно. 

Час 10:15–11:15 

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN__qdTsXFNTKSJ29ibmPOBEQ

 

 

Research Smarter 

23 травня 2024
Тема : Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science
Тези:  Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент Web of Science на основі генеративного штучного інтелекту. Ми обговоримо, як ми впроваджуємо штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань - Web of Science Core Collection. 

Час 10:15–11:15 

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_qXKcTYjBRdCq7K6jNzDjgg

 

 

ВАЖЛИВО! Вебінари безкоштовні, українською мовою у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. 


Матеріали з минулих вебінарів 2022-2024 можна переглянути за посиланням: Ukraine - Europe - Regional Pages - LibGuides at Clarivate Analytics