Вебінари від Clarivate (листопад 2023)

 

ВЕБІНАРИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ У ЛИСТОПАДІ 2023

 

  

2 листопада 2023
Тема: Як підібрати видання для публікації та не помилитися з вибором

Тези: Критерії якості наукових видань. На що звертати увагу при виборі видання для публікації власних досліджень. Як не стати жертвою хижацького видання. Ціна недоброчесної поведінки. Публікаційний процес. Плата за публікацію. Оформлення статті. Рецензування. Розповсюдження опублікованої роботи.
Час 10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hFws7bfOSRyFbjV0WqzP2Q

 

9 листопада 2023
Тема: Різновиди пошукових запитів у Web of Science Core Collection

Тези: У Web of Science Core Collection є чотири типи пошуків: базовий, розширений, у пристатейній бібліографії та за автором. На вебінарі буде розібрано що можна знайти на платформі, з яких джерел, синтаксис пошуків, складнощі з якими можуть стикнутися користувачі та як їх уникнути. 
Час 10:15–11:15
Реєстрація: 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_fW-hyhzSTyCOkrCbNp0YlQ

 

16 листопада 2023
Тема: EndNote: оформлення статті за форматом журналу

Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як налаштувати роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™.
Час 10:15–11:15
Реєстрація: 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hceNHQuvTq2W4OrPzDgWZg

 

23 листопада 2023
Тема: Бази на платформі Web of Science
Тези
: На сьогодні на платформі Web of Science розміщено 17 баз даних. Частіше ми працюємо з Web of Science Core Collection. На вебінарі зможете коротко  ознайомитися з іншими базами і чим вони можуть бути корисні науковцю. Зокрема Derwent Innovations Index, Регіональні індекси наукового цитування, MedLine. 
Час 10:15–11:15
Реєстрація: 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nFRW3_pgRFix-zxcwqO4Vw

 

30 листопада 2023
Тема: Research Smarter. Представляємо два нових індекси на платформі Web of Science: ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index
Тези
: Нещодавнє додавання ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index до платформи Web of Science пропонує комплексне рішення для пошуку журналів, дисертацій та дисертацій, препринтів та інших ресурсів на одній платформі. Приєднуйтесь до вебінару, щоб дізнатися, як два нових індекси пропонують оптимізований шлях для дослідників, надаючи більш повне уявлення про дослідницький ландшафт.
Час 10:15–11:15
Реєстрація: 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9jUxAUufR-GDMsmi8VY3zg

 

 

ВАЖЛИВО! Вебінари безкоштовні, українською у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. 


Матеріали з минулих вебінарів 2022-2023 можна переглянути за посиланням: Ukraine - Europe - Regional Pages - LibGuides at Clarivate Analytics