Вебінари від Clarivate: червень-липень 2024

Clarivate Essential

 

6 червня 2024

Тема: Аналіз публікаційної активності установи
Тези:  На вебінарі заплановано: 

  • Аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites (ключові показники та метрики для оцінки ефективності; коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S).
  • Оцінка наукового співробітництва (аналіз ефективності поточних колаборацій; пошук оптимальних партнерів для спільних проектів).
  • Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science. 

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MfaO2GSdQL6kgkPKcalrmA

 

27 червня 2024

Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

Тези: Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проекту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі спікери розберуть ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, проаналізують інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, попрацюють з новою базою на платформі - Grant Index і розглянуть можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_okYl_4MpQU6mia4_RzIA9A

 

 

Research Smarter

 

4 липня 2024

Тема: Оновлення Journal Citation Reports™ 2024

Тези:  Приєднуйтесь до вебінару, щоб досліджувати щорічні оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність. На цьому вебінарі ви дізнаєтеся, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Дізнайтеся про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, і дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників у ваші системи за допомогою Journals API.

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TM25NWWwSKGyro6_gSL8YA

 

 

 

ВАЖЛИВО! Вебінари безкоштовні, українською мовою у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. 


Матеріали з минулих вебінарів 2022-2024 можна переглянути за посиланням: Ukraine - Europe - Regional Pages - LibGuides at Clarivate Analytics