Вебінари від Clarivate (червень-липень)

ВЕБІНАРИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ У ЧЕРВНІ 2023

 

22 червня 2023

Тема:  Складнощі з якими стикаються науковці при роботі з ресурсами Clarivate та іхне вирішення

Тези:  На вебінарі розглянуть найчастіші запити які виникають у користувачів, щодо реєстрації, продовження, відкриття повного доступу, збереження результатів, створення персонального кабінету, його налаштування, корегування публікацій у авторському профілі, метрик та показників, перевірки індексації видання тощо. Наприкінці вебінару будуть відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_f7TDlbaQSUeBj-6FJQJMAw

 

29 червня 2023

Тема: Критерії та процедура відбору матеріалів до Web of Science Core Collection

Тези: На спеціалізованому вебінарі для редакцій та редакторів журналів дізнаєтесь про правила відбору Журналів, Матеріалів Конференцій та Монографій до Web of Science Core Collection. Буде розглянуто тему реєстрації та роботи з видавничим порталом, а також перевірки цитування журналу. В кінці вебінару буде надано відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_irM8vdKFRtigEqnFgf0YoQ

 

ВЕБІНАРИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ У ЛИПНІ 2023

 

4 липня 2023

Тема:  Journal Citation Reports™  2023

Тези: Приєднуйтесь, щоб дізнатися про цьогорічне оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цього року, імпакт-фактор журналу (JIF)™ відображається для усіх журналів, що індексуються в Web of Science Core Collection™. На вебінарі обговорюватимуть як можна використовувати профілі журналів для ухвалення, заснованих на даних рішень у сучасному ландшафті наукових публікацій, який розвивається, незалежно від того, чи подаєте ви свій перший рукопис, чи керуєте бібліотечними фондами. Дізнаєтесь про широкий спектр метрик журналу, включно з JIF, доступних у профілях JCR, а також про описову інформацію про відкритий доступ і авторів. Буде обговорена інтеграція JCR з іншими продуктами Clarivate, включно з Web of Science та про інтеграція журнальних метрик у ваші системи за допомогою Journals API.

Час 10:15–11:15

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_-eLQN8A8RBedf_pzrRXbKQ

 

13 липня 2023

Тема: Оновлення продуктів Clarivate для наукової діяльності 2023

Тези:  На вебінарі спікери обговорять всі зміни що відбулися Web of Science, Journal Citation Reports, EndNote, Authors Profile, MJL з початку 2023 року. До обговорення включено базові теми: реєстрація, пошук журналів, партнерів, грантів.  В кінці вебінару будуть відповіді на запитання з реєстраційних анкет

Час 10:15–11:15

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_iFtzsU2mTxGG-bEFXkusBA

 

ВАЖЛИВО! Вебінари безкоштовні, українською у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. 


Матеріали з минулих вебінарів 2022-2023 можна переглянути за посиланням: Ukraine - Europe - Regional Pages - LibGuides at Clarivate Analytics