Вебінари від Clarivate: березень-квітень 2024

Research Smarter 

 

7 березня 2024

Тема: Представляємо нову базу Grants Index на платформі Web of Science
Тези:  Новий Індекс грантів Web of Science надає швидкий доступ до інформації про раніше надані гранти по всьому світу, щоб підтримати зусилля дослідників у пошуку нового фінансування.   
 Завдяки Індексу грантів стандартизовані дані про гранти, отримані з прямих джерел від більш ніж 400 фінансових установ з усього світу, інтегровані в поточні дослідницькі робочі процеси мільйонів користувачів Web of Science. Дослідники можуть швидко і легко зрозуміти, які гранти були профінансовані, щоб краще диференціювати свої нові проекти та пропозиції, коли вони змагаються за грантове фінансування. 
Відвідайте цей вебінар, щоб дізнатися, як ви можете 
- Глибше зрозуміти, що вже було профінансовано за певною темою 
- Ознайомитися з опублікованими результатами раніше наданих грантів 
- Переглянути минулу фінансову діяльність разом з широким спектром результатів досліджень за темою на єдиній платформі  
- Спростити пошук фінансування завдяки прямим зв'язкам між Web of Science та Pivot-RP 

Час 10:15–11:15 

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Lqe_IiIpTv-VR_TgTTF1cA

 

 

Clarivate Essential

21 березня 2024

Тема: Вступ до наукометрії
Тези:
 На вебінарі буде розглянуто: Цілі та завдання наукометрії, дані та джерела, що використовуються для аналізу, критерії їхньої якості. Як розраховуються і для чого (не)варто використовувати основні показники: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots. Приклади коректного та некоректного застосування. Аналіз здобутків науковця та установи крізь призму Web of Science та InCItes

Час 10:15–11:15

 Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_XexfXiPjTwGVxgxDCxABZw

 

HOT TOPIC!

28 березня 2024

Тема: Оновлення у авторському профілю у Web of Science
Тези: На вебінарі буде йтися про авторський профіль, як створити, як наповнити, що можна додати, хто може редагувати і бачити ваші здобутки, як використовувати і про оновлення щодо позиції автора, яка з’явилося 19 березня на платформі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 11:15–12:15

 Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_6PFVYETJQU2P0RvMoC4wEA

 

Research Smarter 

25 квітня 2024

Тема:  Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії
Тези: Рейтинги університетів – це популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у ширшому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, і уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом.
Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету.

Час 10:15–11:15 

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_lz1_lcbdT5egfV2qtKxWaw

 

ВАЖЛИВО! Вебінари безкоштовні, українською мовою у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. 


Матеріали з минулих вебінарів 2022-2024 можна переглянути за посиланням: Ukraine - Europe - Regional Pages - LibGuides at Clarivate Analytics