Вебінари від Clarivate Analytics. Червнева серія

Компанія Clarivate Analytics запрошує до участі у вебінарах, які відбудуться у червні 2022 р. і стосуватимуться можливостей використання наукометричних ресурсів на базі платформи Web of Science, зокрема, мова йтиме про головні ресурси Clarivate: Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote.

Окрім цього, з ресурсами компанії, розкладами вебінарів тощо можна ознайомитись на новій ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНЦІ. Записи вебінарів доступні на YouTube-каналі компанії

УВАГА! Для участі у кожному вебінарі потрібно зареєструватися.
Технічні вимоги: операційна система Windows 7 і вище;
                            браузер останньої версії.
Вебінари відбуватимуться на платформі Webex
У графіку вказано київський час (UTC +2)

ГРАФІК ВЕБІНАРІВ

9 червня 2022 (Четвер)
Тема: Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором
Анотація:Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:  10:15–11:15https://bit.ly/3GePbEa
                       16:15–17:15https://bit.ly/3n5brYB

14 червня 2022 (Вівторок)
Тема: Clarivate для науковців
Анотація: Мета вебінару нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. Journal Citation Reports для коректної оцінці, порівняння видань. EndNote - оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click пошук повних текстів, Publons презентації досягнень науковця. Розраховано на початківців та тих хто бажає ознайомитися з останніми оновленнями ресурсів. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:  10:15–11:15https://bit.ly/3PvJPIG
                       16:15–17:15https://bit.ly/3MHd2Pa

28 червня 2022 (Вівторок)
Тема: Research Smarter: Світ цитувань
Анотація: Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура Web of Science, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні.Звіт по цитуванню та пов'язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрика використовується для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук в пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:  10:15–11:15https://bit.ly/39E8WIV

30 червня 2022 (Четвер)
Тема: Research Smarter: Новий Journal Citation Reports
Анотація: Що чекає нас в новому Journal Citation Reports? Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, в тч імпакт-фактор журналу, і його варіації, JCI квартиль та інші. І як приймати зважені рішення де публікуватися, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи чергова видатна публікація.
Реєстрація:  10:15–11:15: https://bit.ly/3PD4o60