Вебінари про ScienceDirect

Компанія Elsevier запрошує взяти участь у серії вебінарів, присвяченій використанню повнотекстової бази даних Science Direct, доступ до якої нещодавно отримала бібліотека ЛНМУ ім. Данила Галицького. До бази входить понад 30 000 найменувань книг, підручників, посібників, довідкових, періодичних видань вільного, частково вільного та платного доступу з усіх галузей науки. Матеріали доступні для читання онлайн, також є можливість скачати PDF-версію. Доступ вільний з усіх IP-адрес Університету до кінця 2021 року.

Розклад вебінарів:

                                                                                                                                                                 

23 лютого 2021
10:00
Тема: ScienceDirect: багатство знань.
Анотація: На цьому вебінарі ми продемонструємо, як ви можете знайти та отримати доступ до відповідного, значущого та цікавого наукового вмісту. Неважливо, шукаєте ви журнали, книги чи інші документи - у ScienceDirect все це легко доступно. Ми покажемо вам, як ефективно шукати літературу та як залишатися в курсі справ вашої галузі знань.
Реєстрація

2 березня 2021
10:00

Тема: Розширте свої горизонти з ScienceDirect
Анотація: Приєднуйтесь до нас на цьому вебінарі, щоб дізнатись, як знайти вміст з Відкритим доступом, як зробити тематичні сторінки найкращим інструментом для розширення та зміцнення ваших знань, а також як скористатись сервісом рекомендацій, щоб не пропустити провідних досліджень у вашій галузі.
Реєстрація

Детальнішу інформацію про вебінари компанії Elsevier можна отримати ТУТ