Вебінари Elsevier для науковців

Компанія Elsevier запрошує долучитися до вебінарів, присвячених використанню ресурсів Scopus та SciVal у науковій роботі. Фахівці компанії розкажуть про можливості  електронних баз даних, інструменти для аналізу наукової інформації; поінформують про актуальних тенденції розвитку науки і технологій.

Теми та графік вебінарів:
 

 

7 березня 2023 року
11:00
Профілі установ у Scopus – IPW без таємниць.
Під час вебінару ви дізнаєтеся, як формуються профілі установ у Scopus і як ви можете коригувати профіль вашої установи з Institution Profile Wizard: як отримати доступ до IPW, як працювати з IPW, як можна коригувати профіль установи поза функціоналом IPW

23 березня 2023 року
11:00
Як використовувати унікальну синергію SciVal/Scopus при підготовці тематичних звітів.
Дізнайтеся, як вивести на якісно новий рівень звіти про науковий доробок, використовуючи різноманіття даних і можливостей бази Scopus й аналітичного інструмента SciVal

12 квітня 2023 року
14:00
Scopus у роботі дослідника.
Протягом вебінару поговоримо про те, що таке реферативна база Scopus? Які джерела у ній індексуються? Яку саме інформацію та як саме можна у ній знайти?

26 квітня 2023 року
14:00
Ефективний пошук літератури в ScienceDirect.
Приєднуйтесь, щоб дізнатись, яку літературу містить повнотекстова платформа ScienceDirect, як здійснювати пошук та налаштувати систему під свої дослідницькі потреби.

11 травня 2023 року
11:00
Як аналізувати наукові результати за допомогою Scopus та SciVal.
Scopus і SciVal уможливлюють швидку і всебічну оцінку результатів наукової діяльності.

 

Деталі та Реєстрація