Тест-драйв від Компанії Ovid: пропозиції травня

Компанія Ovid з метою тестування своїх ресурсів організовує тест-драйв «Ресурс місяця». Щомісяця обираються дві бази даних і два журнали, доступ до яких буде безкоштовним.

Впродовж поточного місяця (травня) для наших користувачів доступні:

Ovid Emcare – база даних з медсестринства та суміжних медичних послуг – ідеальна для практики, досліджень або освіти. База даних включає доступ до майже 5 мільйонів записів.

emcare_on_ovid.jpg

У партнерстві з Elsevier, Ovid Emcare встановлює нові стандарти в медичних дослідженнях, пропонуючи унікальне поєднання досліджень сестринської справи: найповніша і найнадійніша в світі наукова, рецензована література з медичної допомоги та суміжних дисциплін. Окрім того, база має розширений пошук та технологію платформи Ovid.

Незалежно від того, чи ви займаєтеся сестринською практикою чи дослідженнями на будь-якому рівні, або ви є студентом, Ovid Emcare надає найкращий спосіб пошуку, виявлення та керування інформацією, яка є важливою для вас. Ви можете швидко і легко розшукати доказову літературу і останні наукові досягнення, які підтримують лікування пацієнтів у різноманітних установах охорони здоров’я і призводять до більш економічно ефективної та якісної допомоги.

Зміст бази:
1.      більше, ніж 3 700 індексованих міжнародних журналів
2.      доступ до більш, ніж 1800 журналів, які не доступні в інших провідних базах даних медсестер
3.      майже 5 мільйонів записів, починаючи з 1995 року
4.      до 250 000 записів посилань додаються щороку
5.      всеосяжний обсяг міжнародного контенту: 50% журналів з Північної Америки, 40% з Європи; 10% з інших регіонів; 9% всіх записів посилаються на неанглійські статті, хоча більшість мають англомовні реферати
6.      70% записів містять анотації онлайн.

Тематичне покриття:
– догляд
– адміністрація та управління медсестринством
– медична освіта
– критична та інтенсивна терапія
– аварійні служби
– сімейна практика, громадська та домашня допомога
– геріатрія та паліативна допомога
– анестезіологія та медицина болю
– поведінкові науки та психологія
– комплементарна медицина
– дерматологія та догляд за ранами
– охорона здоров’я та управління
– медичні і лабораторні технології
– харчування та дієтологія
– акушерство та гінекологія
– онкологія та лікування раку
– педіатрія
– фізіотерапія та реабілітація
– громадське здоров’я та гігієна праці
– соціальна медицина.

Maternity and Infant Care (Материнство і догляд за немовлям) – це бібліографічна база даних, що охоплює більше 400 англомовних журналів та інших джерел. Даний інформаційний ресурс використовується фахівцями з охорони здоров’я материнства та студентами-акушерами в усьому світі для підтримки своїх досліджень, практики та навчання. База розроблена за сприяння Служби інформації та ресурсів акушерок (MIDIRS) в 1988 році.

stationery.png

У базі даних «Материнство та догляд за дитиною» зібрані посилання на журнальні статті, розділи книг, доповіді, брошури, новини, аудіовізуальні матеріали, матеріали конференцій та інші джерела «сірої літератури», що стосуються акушерської професії, вагітності, пологів, народження, постнатального догляду, дитячого годування, догляду за новонародженими до двох років, перехід до батьківства.

Ця унікальна база даних містить понад 225 тис. бібліографічних посилань з анотаціями до статей. База даних також включає кореспонденцію та коментарі, написані у відповідь на статтю. Пошук відповідних записів можна здійснювати за ключовими словами або з використанням коду чи індексу тем.

Основні теми:
– антенатальні питання здоров’я
– навчання для майбутніх матерів
– додаткові види лікування
– питання зайнятості
– етичні та професійні питання
– роль медичного фахівця
– охорона здоров’я
– ВІЛ-медичні інструкції
– дитяче годування
– міжнародне акушерство
– інтенсивна терапія
– догляд за новонародженими
– скринінг
– соціально-психологічні аспекти
– раптова смерть немовлят і малюкова смертність

The American Journal of Nursing (AJN) – рецензований, науково обгрунтований, найстаріший і найбільш почесний журнал медичних сестер. У світі видання вважають головним журналом професії.

the-american-journal-of-nursing-e1556867127300.png

Місія AJN полягає у сприянні досконалості у сестринській справі та охороні здоров’я шляхом розповсюдження науково обґрунтованої, рецензованої, клінічної інформації та оригінальних досліджень, обговорення актуальних та суперечливих професійних питань, дотримання стандартів журналістської чесності та досконалості, рекламування перспектив сестринської справи серед спільноти охорони здоров’я та громадськості.

Журнал дотримується видавничих стандартів публікацій, які встановлені Міжнародним комітетом редакторів медичного журналу (ICMJE), Всесвітньою асоціацією медичних редакторів (WAME) і Комітетом з етики публікацій (COPE).

Журнал завоював численні нагороди за досконалість у редагуванні та розповсюдженні інформації за останнє десятиліття, включаючи кілька премій з вузьких тем.

Journal of Cardiovascular Nursing – офіційний журнал Профілактичної асоціації серцево-судинних медсестер – є одним з провідних періодичних видань для медичних сестер з серцево-судинної допомоги, який забезпечує ретельне висвітлення актуальних тем та інформації та є надзвичайно практичним для щоденного використання в роботі.

stationery-3.png

У кожному номері журналу розглядаються фізіологічні, психологічні та соціальні потреби серцево-судинних пацієнтів та їхніх сімей в різних середовищах. Журнал містить постійні рубрики «Біля ліжка», «Прогрес у профілактиці», «Фармакологія», «Аритмії» та «Дослідження результатів».

Скористатись тестовим доступом можна з території Наукової бібліотеки (вул. Січових стрільців, 6) або у читальних залах відділу навчальної літератури (вул. Шімзерів, 3а).

Наповнення «Ресурсів місяця» від компанії Ovid буде оновлюватись щомісяця. То ж слідкуйте за новинами на сайті бібліотеки.