Тест-драйв від Компанії Ovid: пропозиції червня

Компанія Ovid продовжує тестувати власні ресурси. У зв’язку з цим запрошує на тест-драйв «Ресурс місяця», для якого обрано дві бази даних і два журнали.

Впродовж червня наші користувачі матимуть безкоштовний доступ до наступних ресурсів:

«Urology Practice» – офіційний журнал Американської урологічної асоціації. Журнал зосереджується на клінічних тенденціях, викликах і практичному застосуванні.

the-official-journal-of-the-american-academy-of-neurology-1.png

Інформація може бути використана у повсякденній практиці та надається урологічному співтовариству за допомогою рецензованих статей з клінічної практики (включаючи найкращі практики, огляди, клінічні рекомендації, обрані клінічні випробування, редакційні статті та документи). Окрім того, журнал містить повні оригінальні дослідження, висвітлює питання щодо урологічної політики в галузі охорони здоров’я, урологічної освіти та навчання.

«Neurology» – офіційний журнал Американської академії неврології, в якому представлені найкращі практики, науково обгрунтовані дослідження та статті на теми, які безпосередньо цікавлять практикуючих неврологів.

the-official-journal-of-the-american-academy-of-neurology.png

 

Як провідний клінічний неврологічний журнал у всьому світі, Neurology спрямований на лікарів, які займаються захворюваннями та вивчають стани нервової системи. Мета журналу – розвивати галузь, шляхом представлення нових фундаментальних та клінічних досліджень з акцентом на знання, які будуть впливати на практику неврології. Журнал займає провідне місце у поширенні найновішої, рецензованої інформації для неврологічного співтовариства в усьому світі.

Редакційне наповнення включає повнотекстові статті, клінічні/наукові записки, думки та відгуки, питання неврологічної практики, історію неврології, нейрозображення, гуманітарні науки, дебати та дискусії на вибір редакції та доповіді Американської академії неврології. Зміст, що відображається виключно в Інтернеті, включає сторінку пацієнта, подкасти та відеозаписи до окремих статей. Онлайн-версія вважається канонічною версією журналу, оскільки включає в себе весь вміст, доступний читачеві.

the-transplant-library.jpg
Джерело зображення: офіційний сайт Ovid

The Transplant Library – це спільний проект Королівського коледжу хірургів Англії та Лондонської школи гігієни та тропічної медицини.

База даних містить матеріали доказової медицина з усіх аспектів трансплантації органів з Центру доказової трансплантації:
– усі рандомізовані контрольовані дослідження при трансплантації органів від найдавніших до сучасних;
– тези конференцій Королівського коледжу хірургів Англії, недоступні в PubMed, які були представлені на конференціях, але ще не були опубліковані (або ніколи не будуть);
– облік поточних випробувань;
– відгуки експертів;
– оцінку методологічної якості та основні висновки випробувань, зроблені Центром доказів у сфері трансплантації.

 

Серед іншого надає:
– можливість користувачам отримувати щомісячні оновлення на основі вибраних тем,
– прямий вільний доступ до статей Open Access (~ 950 і швидко зростає)
– документи, які включають інформацію про фінансування та реєстраційний номер судового розгляду.

the-transplant-library.jpg
Джерело зображення: офіційний сайт Ovid

 

Northern Light – це база даних сірої літератури, яка ідеально підходить для вчених-дослідників фармацевтичних і біотехнологічних компаній, організацій охорони здоров’я, академічних установ, наукових бібліотек і дослідницьких груп у лікарнях. База допомагає максимально підвищити ефективність досліджень та конкурентоспроможність.

Зібрання тез конференцій і постерів Northern Light надає повну базу даних досліджень з біологічних наук, часто за кілька років до того, як ця інформація публікується в галузевих або академічних журналах. Незалежно від того, чи працюють вони в академічних, корпоративних чи клінічних умовах, вчені знають, що матеріали конференції є важливим компонентом їхніх досліджень. Проблема полягає в тому, що менше половини всіх досліджень і лише близько 60% рандомізованих клінічних випробувань, представлених на конференціях, в кінцевому підсумку видаються – часто через кілька років після завершення.

Користувачі Northern Light Discovery можуть :
– здійснювати пошук у повнотекстовому документі. А це понад 2 мільйонів рефератів та понад 100 000 постерів, які включають таблиці даних, графіки та зображення;
– конференції охоплюють період з 2010 р. і до сьогодні, а це більше, ніж 3 000 конференцій з біологічних наук; нові конференції, додані у вигляді резюме;
– включено практично всі реферати з певної конференції;
– інформація взята безпосередньо з веб-сайтів конференцій.

Скористатись тестовим доступом можна з території Наукової бібліотеки (вул. Січових стрільців, 6) або у читальних залах відділу навчальної літератури (вул. Шімзерів, 3а).

Наповнення «Ресурсів місяця» від компанії Ovid буде оновлюватись щомісяця. То ж слідкуйте за новинами на сайті бібліотеки.