OSCE допоможуть підготуватись до практичного іспиту

Бібліотека отримала видання, які будуть корисними у процесі відпрацювання професійних навичок та підготовці до практичного оцінювання студентів-медиків, яке є складовою Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит, під час якого перевірятимуться практичні навички випускника, буде здійснюватись з використанням Objective Structured Clinical Examination.

OSCE – один з найбільш поширених у світі методів оцінки різних аспектів клінічної компетентності у сфері медичної освіти. Він призначений для перевірки клінічних навичок та компетентності у таких процесах, як комунікація, клінічне обстеження, інтерпретація його результатів, медичні процедури / маніпуляції, оцінка рентгенологічного зображення, визначення діагнозу та інше. Це практичний підхід до навчання, що дозволяє зрозуміти ключові фактори, які керують процесом прийняття медичних рішень, та виявити помилки у власній практичній діяльності.

Всі отримані видання знаходяться в читальних залах бібліотеки – загальному читальному залі (вул. Січових Стрільців, 6) та читальному залі відділу навчальної літератури (вул. Шімзерів, 3а).