Онлайн-тренінги та вебінари від Elsevier (вересень-грудень 2023)

На живих та записаних вебінарах працівники корпорації розкривають цілу низку тем, що охоплюють рішення Elsevier – від порад з пошуку в ScienceDirect до оцінки впливу досліджень на суспільство за допомогою Scopus і SciVal.

 

28 вересня 2023

Тема: Профіль автора в Scopus: як можна ним керувати
Долучайтеся до вебінару, щоб дізнатися, що таке профіль автора в Scopus і як він створюється, а також як ви самостійно можете різними способами підтримувати повноту і точність своїх профілів. 

Час 11:00

Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_UvuCszKGQGiVa9KQYTT_HQ#/registration

 

 

12 жовтня 2023

Тема: Як опублікуватись в журналі Elsevier: Перші кроки автора-початківця
Починаєте свій шлях у кар'єрі дослідника і прагнете зрозуміти, як публікуватись у якісних журналах, щоб зробити результати ваших досліджень видимими у світі? Приєднуйтесь до вебінару, де крок за кроком буде розглянуто процес підготовки рукопису, його подання, рецензування та публікації у журналах Elsevier.

Час 14:00

Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_Blvi-jt2Rf2Yd0TknUFYug#/registration

 

 

19 жовтня 2023

Тема: Будуйте ефективну публікаційну стратегію: Scopus, SciVal і журнали
Дізнайтеся, як будувати ефективну публікаційну стратегію, вибираючи релевантні видання, і як Scopus і SciVal допоможуть легко проаналізувати видання для поширення ваших наукових результатів.   

Час 11:00

Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_uspRuMRWRZ-f9KpaH4zwPA#/registration

 

 

2 листопада 2023

Тема: Поєднуємо можливості Scopus і ScienceDirect
Знайомство з двома рішеннями Elsevier – повнотекстовою платформою ScienceDirect та базою даних цитувань Scopus: у чому різниця, як вони пов’язані, та у яких випадках використовувати кожну з них.

Час 14:00

Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_M3MsqopVT6CJ5XU0PdcJRw#/registration

 

 

16 листопада 2023

Тема: SciVal: від даних до захопливих розповідей про дослідження
SciVal дає змогу візуалізувати ефективність ваших досліджень, порівнювати їх з досягненнями колег, розвивати стратегічні партнерства, визначати й аналізувати нові дослідницькі тенденції та створювати унікальні звіти. Долучайтеся до вебінару, щоб дізнатися, як максимально ефективно використовувати SciVal для ефективної комунікації та представлення вашого наукового доробку.

Час 11:00

Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_XERmJzSbS6SHRfJ3RUwuJg#/registration

 

  

7 грудня 2023

Тема: Рейтинги університетів THE і QS: визначайте й аналізуйте свої сильні сторони з допомогою Scopus і SciVal
Elsevier є надійним партнером міжнародних рейтингових організацій THE і QS. Долучайтеся до вебінару, щоб зрозуміти, яку роль Scopus і SciVal відіграють у рейтингах університетів і як аналізувати бібліометричні дані, що використовуються в цих рейтингах.

Час 11:00

Реєстрація: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_YklxPdgNQEeoVyFy6w9d0w#/registration 

 


Записані вебінари українською мовою можна подивитись на сторінці ресурсного центру за посиланням: https://www.elsevier.com/en-xm/events/webinars/elsevier-training-and-demo-webinars/ukraine

Якщо ви хочете переглянути більше вебінарів англійською мовою, запрошуємо вас відвідати спеціальну сторінку вебінарів за посиланням: https://www.elsevier.com/en-xm/events/webinars/elsevier-training-and-demo-webinars/includes/recorded-english