Нові заходи від Clarivate Analytics

НАЙБЛИЖЧІ ВЕБІНАРИ

25 травня 2023

Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Журнали для публікації

Тези: На що звернути увагу при відборі видань для публікації. Метрики та їхня інтерпретація. Вартість публікації. Публікаційний процес. Рецензування. Перевірка індексації. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час: 10:15–11:00

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_dargiWWsST-RVxxSKimV8A

 

 

СЕМІНАРИ З ЗАПРОШЕНИМИ СПІКЕРАМИ

31 травня 2023

Спільний семінар з директорами наукових бібліотек Юлією Главчевою (НТУ «ХПІ) та Ольгою Ольшевською (ОНТУ)

Тема:  Хижацькі видання vs бібліотекарі та науковці

Тези: За деякими підрахунками на сьогодні в світі нараховується біля 10 000 хижацьких видань. На жаль, достатньо часто науковці мають складнощі з ідентифікацією та відхиленням пропозицій від нечесних видань, що спричинює не лише втрату результатів, грошей та часу але і репутації як науковця так і установи. На вебінарі нагадаємо основні типи хижацьких видань, та практичний досвід роботи наукових бібліотек Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» та Одеського національного технологічного університету щодо допомоги науковцям щодо підбору видання для публікацій. 

Час: 15:30–16:30

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_ztN4gI-NRKubkDQv3RBORQ

 

ВАЖЛИВО! Вебінари безкоштовні, українською у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. 


Матеріали з минулих вебінарів 2022-2023 можна переглянути за посиланням: Ukraine - Europe - Regional Pages - LibGuides at Clarivate Analytics