Дякуємо за подарунки!

У Міжнародний день “дякую” висловлюємо слова вдячності нашим новим і постійним дарувальникам – професорсько-викладацькому складу нашого університету, лікарям-інтернам, студентам, практикуючим лікарям і просто добрим людям, що віддають книги і журнали у бібліотеку. Дякуємо, що таким чином сприяєте поповненню і урізноманітненню бібліотечних фондів!

Тож маємо можливість подякувати за щойно отримані подарунки:

  • працівникам кафедри ендокринології (завідувач – доктор медичних наук Урбанович Аліна Мечиславівна) за матеріали науково-практичної конференції та методичні розробки:
  • працівникам кафедри педіатрії №2 (завідувач – доктор медичних наук Беш Леся Василівна) за книгу, присвячену проблемам бронхіальної астми. Посібник містить не лише останні рекомендації щодо діагностики, лікування, вікової еволюції та менеджменту бронхіальної астми на підставі доказової медицини, але й власний досвід авторів.

  • авторському колективу навчального видання “Обрані лекції з військово-польової хірургії”, яке отримане від ДУ “Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева НАМН України”. У книзі, виданій за редакцією В. В. Бойка, В. М. Лісового та В. В. Макарова, розглянуті різні види бойової травми, зокрема – травми голови, живота, грудей, поранення шиї, окремі лекції присвячені інфекційним ускладненням вогнепальних ран, опікам, відмороженню, реабілітації, протезуванню та іншим важливим питанням.

  • завідувачу торакальним відділенням Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, голові Асоціації торакальних хірургів Львівщини, члену Європейської асоціації торакальних хірургів Секелі Михайлу Васильовичу за подаровані номери журналу «European Journal of Cardio-Thoracic Surgery».

Попрацювати з журналами можна у читальному залі наукової періодики (вул. Січових Стрільців, 6, 1 поверх).