У січні 2023 року було оновлено статус України на офіційному вебсайті Research4Life. Її переведено з групи країн В до групи країн А. З огляду на те, що для представників країн групи А доступ до ресурсів є безоплатним, це рішення дає змогу продовжити для українських вчених можливість безкоштовного використання ресурсів Research4Life щонайменше до кінця 2024 року.
Підтримуючи Україну в умовах війни, свої колекції відкрили такі міжнародні видавництва, як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Oxford University Press, Cambridge University Press та багато інших. Українським дослідникам стала доступною більшість ресурсів Research4Life (наразі обсяг контенту платформи досяг 200 тис. одиниць – журналів, книг, баз даних).
Доступ до платформи надається до кінця 2024 року з локальної мережі ЛНМУ імені Данила Галицького. Вільний доступ можливий тільки для співробітників та аспірантів Університету.
Для отримання даних для входу слід надіслати зі своєї корпоративної електронної скриньки (email@meduniv.lviv.ua) лист особі, відповідальній за надання консультацій з питань налаштування доступу до електронних ресурсів платформи Research4Life (бібліотекар Наукової бібліотеки ЛНМУ Оксана Огребчук ohrebchuk_oksana@meduniv.lviv.ua).
В темі листа потрібно вказати «Research4Life».
Прохання обов’язково дотримуватися правил користування платформою, вказаних у листі від відповідальної особи.