Clarivate. Вебінари жовтня

Компанія Clarivate Analytics запрошує до участі у вебінарах, які відбудуться у жовтні 2022 р. і стосуватимуться можливостей використання наукометричних ресурсів на базі платформи Web of Science, зокрема, мова йтиме про головні ресурси Clarivate: Web of Science Core Collection, InCites.

Окрім цього, з ресурсами компанії, розкладами вебінарів тощо можна ознайомитись на новій ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНЦІ. Записи вебінарів доступні на YouTube-каналі компанії

УВАГА! Для участі у кожному вебінарі потрібно зареєструватися.
Технічні вимоги: операційна система Windows 7 і вище;
                            браузер останньої версії.
Вебінари відбуватимуться на платформі Webex
У графіку вказано київський час (UTC +2)

ГРАФІК ВЕБІНАРІВ

13 жовтня 2022 (Четвер)
Тема: Автори та цитування
Анотація: Які показники, абсолютні та нормалізовані метрики використовують для оцінки впливу науковця. Що таке високоцитовані роботи та високоцитовані науковці. Як визначаються Citation Laureates™, яким чином вони пов’язані з Нобелівською премією. І практичний блок як працювати з профілем автора у Web of Science. Куди зник Publons? Як поєднати кілька колекцій документів одного автора. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет

Реєстрація:  10:15–11:15https://bit.ly/3LW4KDe
                       16:15–17:15https://bit.ly/3dXCRy7

 

27 жовтня 2022 (Четвер)
Тема: Research Smarter: Збільшення вашого наукового внеску у досягнення Цілей сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals)
Анотація: Науково-дослідні установи світу зробили Цілі сталого розвитку ООН невід'ємною частиною своїх місій. Для просування досліджень, спрямованих на вирішення глобальних проблем вам потрібні надійні базові орієнтири. Використовуючи правильні дані та інструменти, ви можете покращити свої дослідження, орієнтуючи їх на досягнення цілей сталого розвитку. На цьому вебінарі ви дізнаєтесь, як Web of Science та InCites інструменти Clarivate допоможуть:
• дослідити причини сьогоднішніх наукових проривів
• знаходити основу для подальших відкриттів у різних дисциплінах
• швидко оцінити поточне дослідне середовище

Реєстрація:  10:15–11:15https://bit.ly/3LT8kOE