Clarivate. Вебінари листопада

Компанія Clarivate Analytics запрошує до участі у вебінарах, які відбудуться у листопаді 2022 р. і стосуватимуться можливостей використання наукометричних ресурсів на базі платформи Web of Science, зокрема, мова йтиме про головні ресурси Clarivate: Web of Science Core Collection, InCites, Derwent Innovations Index​

Також Clarivate Analytics пропонує долучитися до ZOOM-зустрічі "Запитай про Web of Science", яка відбувається що четверга о 12:15-12:35.
Протягом сесії фахівці компанії дадуть відповідь на усі питання учасників. Птання можна поставити і заздалегідь за покликанням https://forms.gle/gMNeUEFD9CNupMBv8
Лінк на подію та параметри підключення: 
https://us02web.zoom.us/j/89668370802?pwd=cHVpVDBqOWFZRmhlQjdXOGt5Q25idz09
Meeting ID: 896 6837 0802
Passcode: 829583

Окрім цього, з ресурсами компанії, розкладами вебінарів тощо можна ознайомитись на новій ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНЦІ. Записи вебінарів доступні на YouTube-каналі компанії

УВАГА! Для участі у кожному вебінарі потрібно зареєструватися.
Технічні вимоги: операційна система Windows 7 і вище;
                            браузер останньої версії.
Вебінари відбуватимуться на платформі Webex
У графіку вказано київський час (UTC +2)

ГРАФІК ВЕБІНАРІВ

1 листопада 2022 (Вівторок)
Тема: Пошук та аналіз патентної інформації
Анотація: Derwent Innovations Index (DII) - одна з 15 баз на платформі Web of Science. DII це колекція унікальної патентної інформації з понад 50 патентних органів з 1963 року, що міститься в Derwent World Patent Index. На вебінарі розглянемо контент, можливості, використання DII доступні варіанти пошуку й аналізу патентів та їхніх родин і використання даних у науковій роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:  10:15–11:15https://bit.ly/3Sxf06Y
                       16:15–17:15https://bit.ly/3TJXjlr

8 листопада 2022 (Вівторок)
Тема: Базові можливості роботи в Web of Science Core Collection
Анотація:
Цей вебінар для початківців, що лише починають роботу з ресурсами Clarivate. Що індексується і як відбирається контент до Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації засвоїмо роботу з оновленим інтерфейсом, налаштування персонального кабінету, базовий пошук, поля і оператори, символи скорочення та заміни. Визначимо алгоритм пошуку відповіді на питання: Які документи є за моєю темою, які з них викликають більшу увагу інших науковців, де вони надруковані, якими грантами підтримані, хто є лідером даних досліджень, як з ними зв’язатися, як отримати повний текст документу. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:  10:15–11:15 https://bit.ly/3Dmmi9g
                       16:15–17:15 https://bit.ly/3eX7lAP

10 листопада 2022 (Четвер)
Тема: Відкритий доступ та відкрита наука (Серія Clarivate науковцям)
Анотація: 24 по 30 жовтня запланований черговий Міжнародний тиждень відкритого доступу. Цьогорічна тема «Відкритість для кліматичної справедливості». Протягом вебінару про історію та виклики відкритого доступу, як він позначається і буде впливати на будні науковців. Проаналізуємо впливовість відкритих та традиційних публікацій за допомогою Web of Science та InCites. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:   10:15–11:15 https://bit.ly/3TlBfh0
                        16:15–17:15 https://bit.ly/3t5Laxi

17 листопада 2022 (Четвер)
Тема: Додаткові можливості Web of Science Core Collection 
Анотація: Вебінар присвячений розширеному пошуку (Advanced search) та пошуку в пристатейній бібліографії (Cited References). Як побудувати запит, на що звернути увагу, які можливості дає комбінація пошуків. Скільки робіт, в певному виданні або за певною темою та за певні роки надрукував науковець чи установа. Як перевірити скільки робіт певного журналу проіндексовані. Як і ким цитуються документи науковця або видання, які не проіндексовані у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: 10:15–11:15 https://bit.ly/3CVQir5
                      16:15–17:15 https://bit.ly/3TC4Eni

22 листопада 2022 (Вівторок)
ТемаПідбір журналу для публікації
Анотація: Мета публікації. Види журналів. Критерії якості. Бізнес модель або чи можна надрукуватися безкоштовно. Оформлення статті. На що звертають увагу рецензенти. Строки публікації. Пошук та аналіз видань за допомогою Web of Science, Journal Citation Reports, Master Journal List, Manuscript Matcher. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: 10:15–11:15 https://bit.ly/3CYRaee
                      16:15–17:15 https://bit.ly/3DkUVMF

29 листопада 2022 (Вівторок)
ТемаДані та метрики Web of Science з різними API від Clarivate (Серія Research Smurter)
Анотація: API Web of Science безперешкодно інтегрують найкращі світові дані про публікації та цитування, надаючи вам гнучкість та контроль над високоякісними та нормалізованими бібліометричними показниками. API Web of Science від Clarivate розширюють можливості систем вашої установи, ваших дослідницьких порталів, а також можливості аналізу та оцінки. Ця сесія має на меті надати вступ до API Web of Science, InCites та JCR, а також запропонувати практичні методи для початку роботи. Приєднуйтесь до наших експертів, щоб дізнатися більше про - Варіанти використання API (на основі інтеграції даних та на основі проектів) - Як отримати доступ до API

Реєстрація: 10:15–11:15 https://bit.ly/3zqMXPV