AMBOSS. Тестовий доступ

Шановні користувачі!

Запршуємо скористатися вільним доступом до ресусів  AMBOSS.

Платформа AMBOSS - це інтерактивний ресурс, що включає в себе безліч функціональних можливостей та надає можливість кожному студенту удосконалювати та поглиблювати свої знання в медичній сфері. Програма розроблена німецькими лікарями різного профілю та містить в собі найновішу інформацію.

 

 https://www.amboss.com/intAMBOSS (@ambossmed) / Twitter

Платформа складається з декількох розділів, які тісно пов'язані між собою:
1. Бібліотека. Тут міститься актуальна інформація, що базується на доказовій медицині та постійно оновлюється. База візуалізованих матералів. AMBOSS містить безліч навчальних відео, гістологічних препаратів рентгенологічних, КТ та МРТ знімків, тощо. Крім того, ввімкнувши спеціальний режим на знімках будуть виділені усі патологічні зміни, тож можна легко перевірити, чи не пропустили Ви їх на тому чи іншому знімку. 
2. Навчальні плани. Розроблені з метою якісної підготовки до іспитів USMLE. Кожен план охоплює усі відповідні певному іспиту теми.
3. QBank. Це база тестів, розроблена за програмою USMLE; розділ, що створений для самоперевірки знань та підготовки до різноманітних іспитів. Надзвичайно корисними є функціональні можливості даного розділу: в умові тесту програма виділяє ключові слова, які повинні наштовхнути на правильну відповідь, а до кожного з варіантів відповідей дуступне пояснення, чому ця відповідь є правильною/неправильною з посиланнями на інформацію в бібліотеці. 

Для користування ресурсом необхідно створити персональний акаунт AMBOSS!

!!! Доступ надано з усіх IP-адрес Університету  з 15.11.2022 до 13.02.2023.
enlightenedТакож вільним доступом незалежно від місця перебування можуть скористатися викладачі та працівнки Університету, які мають корпоративну пошту (my.email@meduniv.lviv.ua) та зареєстрований на неї аккаунт у AMBOSS.
Для створення корпоративної пошти зверніться у відділ інформаційних технологій Університету