Вільний доступ до реурсів під час карантину

Walter de Gruyter GmbH - наукове видавництво, що спеціалізується на академічній літературі.

University of California Press - Видавництво University of California Press відкрило вільний доступ до своїх журналів. Тематика-гуманітарні науки, екологія, мистецтво та ін. Доступ відкрито до 31 травня 2020 року.

University of Michigan Press - провідний видавець та розповсюджувач книг та цифрових проектів з гуманітарних та соціальних наук, надає вільний доступ (більше 1150 одиниць). Доступ відкрито до 30 квітня 2020 року

 Annual Reviews - Annual Reviews - некомерційне академічне видавництво, що друкує близько 40 серій журналів та щорічників, які публікують великі оглядові статті про досягнення в галузі природничих та соціальних наук. Доступ відкрито до 30 квітня 2020 року.

Project MUSE  онлайнова база даних рецензованих академічних журналів та електронних книг. Частина видавців Project MUSE відкрили вільний доступ до своїх колекцій. Кількість таких видавців щодня поповнюється. Доступ відкрито до 30 червня 2020 року.

JSTOR – одна з найбільших електронних бібліотек для науковців та студентів. В допомогу світовій спільноті, компанія JSTOR в цей непростий час відкрила для вільного доступу 26 недавно випущених журналів по громадському охорони здоров 'я (Public Health). Доступ відкрито до 30 червня 2020 року.