Електронні ресурси (передплачені та тестові)

 

 

Scopus
Найбільша в світі реферативна база даних та наукометрична платформа. База даних Scopus індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Scopus індексує назви наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Доступ надано до кінця 2022 р.

 

 

Web of Science
Провідна міжнародна реферативна база даних наукових публікацій, що дозволяє здійснювати пошук серед понад 18 000 журналів і 150 000 матеріалів конференцій. База даних включає такі індекси– Science Citation Index Expanded (природничі науки), Social Sciences Citation Index (суспільні науки), Arts and Humanities Citation Index (мистецтво та гуманітарні науки), Emerging Sources Citation Index, Conference Proceedings Citation Index (матеріали конференцій), Book Citation Index (наукові книги) та ін. Доступ надано до кінця 2022 р.

 

 

 

ScienceDirect
Одна з найбільших у світі п​овнотекстова база наукових праць. Належить компанії Elsevier. До бази входить понад 30 000 найменувань книг, підручників, посібників, довідкових, періодичних видань вільного, частково вільного та платного доступу з усіх галузей науки. Матеріали доступні для читання онлайн, також є можливість скачати PDF-версію. Доступ надано до кінця 2022 р.

 

Bentham Science
Провідний видавець рецензованої наукової літератури, зокрема понад 130 наукових журналів переважно медичного, фармакологічного, технічного та суспільнонаукового спрямувань Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних. Доступ надано до 30 вересня 2022 р.

 

 

 

  Ресурси від McGrew-Hill

AccessMedicine
AccessSurgery
AccessEmergencyMedicine

 

 

McGraw Hill — американська освітня видавнича компанія та одна з «великої трійки» освітніх видавництв, яка публікує освітній контент, програмне забезпечення та послуги для дошкільної освіти через післядипломну освіту. Компанія також видає довідкові та торгові видання для медичних, бізнесових та інженерних професій. Доступ надано до кінця 2022 р.
!!!Запити на надання доступу надсилайте на адресу medlibrary.international@gmail.com (З IP-адрес Університету вхід автоматичний) 

 

 Ресурси від Thieme

ЖУРНАЛИ MedOne Education 
MedOne Neurosurgery MedOne Otolaryngology
MedOne Radiology MedOne Plastic Surgery
MedOne Ophthalmology MedOne ComSci

Thieme Medical Publishers — німецьке медичне та наукове видавництво, що видає спеціалізовані журнали, підручники, атласи, монографії та довідники німецькою та англійською мовами. Видання охоплюють різноманітні медичні спеціальності, включаючи нейрохірургію, ортопедію, ендокринологію, урологію, радіологію, анатомію, хімію, отоларингологію, офтальмологію, аудіологію та логопедію. , комплементарна та альтернативна медицина. Tакож видавництву належить медична навчальна платформа MedOne.

 

USMLE-Easy
USMLE (United States Medical Licensing Examination) - ліцензійний іспит "Step" ("Крок"), який складають у США. До ваших послуг тренажер USMLE-easy від McGraw-Hill - інструмент, що містить відео-, аудіо- та інші матеріали з усіх медичних та суміжних дисциплін, а також велику базу тренувальних тестів. Доступ надано до 30 листопада 2022 року з усіх IP-адрес Університету.

 

 Walters Kluwer

OVID
LWW Health Library Medical Education
Acland's Video Atlas of Human Anatomy
Bates’ Visual Guide of Physical Examination

Wolters Kluwer є світовим лідером у галузі професійної інформації, програмних рішень та послуг для охорони здоров'я. На платформі OVID доступні медичні та суміжні з ними журнали LWW (Lippincott Williams and Wilkins). LWW Health Library Medical Education - це інтерактивна платформа онлайн доступу до підручників Lippincott з фундаментальних тем, а також відеоматеріалів, зображень, прикладів реальних ситуацій та тестів для студентів-медиків. Платформа дозволяє студентам проходити вікторини. Acland's Video Atlas of Human Anatomy містить близько 330 відеороликів з реальними анатомічними зразками людини в їхніх природних кольорах. Bates’ Visual Guide of Physical Examination містить повністю перезняті відео з фізичного обстеження з ніг до голови з акцентом на клінічну точність та догляд за пацієнтом. Відео зустрічі з пацієнтом дозволяють студентам відпрацьовувати навички клінічної аргументації та допомагає підготуватись до іспитів. Доступ надається з IP-адрес Університету з 02.11.2022 до 27.12.2022 включно. 

 

 

SpringerNature

Nature portfolio
Scientific American

SpringerNature є провідним науково-дослідним, освітнім та професійним видавництвом, що надає якісний контент спільнотам через низку інноваційних платформ, продуктів та послуг. Щодня по всьому світу їхні видання, книги, журнали та ресурси допомагають мільйонам людей - дослідникам, студентам, викладачам та професіоналам - відкривати, вчитися та досягати більшого. Доступ надається з IP-адрес Університету. Для входу потрібно авторизуватися (увести Magic Word Login). Отримати дані для входу можна, надіславши запит на електронну скриньку medlibrary.international@gmail.com. У запиті обов'язково вказати ресурс, до якого потрібен доступ.