Електронні ресурси (передплачені та тестові)

Scopus
Найбільша в світі реферативна база даних та наукометрична платформа. База даних Scopus індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Scopus індексує назви наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Доступ надано до кінця 2022 р.

Web of Science
Провідна міжнародна реферативна база даних наукових публікацій, що дозволяє здійснювати пошук серед понад 18 000 журналів і 150 000 матеріалів конференцій. База даних включає такі індекси– Science Citation Index Expanded (природничі науки), Social Sciences Citation Index (суспільні науки), Arts and Humanities Citation Index (мистецтво та гуманітарні науки), Emerging Sources Citation Index, Conference Proceedings Citation Index (матеріали конференцій), Book Citation Index (наукові книги) та ін. Доступ надано до кінця 2022 р.

ScienceDirect
Одна з найбільших у світі п​овнотекстова база наукових праць. Належить компанії Elsevier. До бази входить понад 30 000 найменувань книг, підручників, посібників, довідкових, періодичних видань вільного, частково вільного та платного доступу з усіх галузей науки. Матеріали доступні для читання онлайн, також є можливість скачати PDF-версію. Доступ надано до кінця 2022 р.

 

Bentham Science
Провідний видавець рецензованої наукової літератури, зокрема понад 130 наукових журналів переважно медичного, фармакологічного, технічного та суспільнонаукового спрямувань Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних. Доступ надано до 30 вересня 2022 р.

Ресурси від McGrew-Hill
AccessMedicine
AccessSurgery
AccessEmergencyMedicine

McGraw Hill — американська освітня видавнича компанія та одна з «великої трійки» освітніх видавництв, яка публікує освітній контент, програмне забезпечення та послуги для дошкільної освіти через післядипломну освіту. Компанія також видає довідкові та торгові видання для медичних, бізнесових та інженерних професій. Доступ надано до кінця 2022 р.
!!!Запити на надання доступу надсилайте на адресу medlibrary.international@gmail.com (З IP-адрес Університету вхід автоматичний)