30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Щиро вітаємо чудовий колектив нашої бібліотеки, а також усіх, хто любить книгу - її творців, зберігачів та читачів з Всеукраїнським днем бібліотек!

Сучасна книгозбірня - уже не просто хранителька вічних пам'яток писемності та духовної спадщини попередніх поколінь. Це безмежний інформаційний простір, що гуртує навколо себе активних людей, які задовольняють наукові і культурні потреби громадян, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу. Бібліотека має свою особливу атмосферу. Кожен, хто поринає у неї відчуває себе гурманом, що насолоджується книжковим ароматом, знаходить душевний спокій та моральне оновлення. "Книги - наставники, що навчають нас без лозини і палки, без слів і гніву, без грошей, без форми... не бурчать, якщо ти помилився, і не
сміються, коли ти чого-небудь не знаєш. (Дю Бюрі) Бібліотекарі - це особливий місточок між скарбами минулого та
потребами сьогодення. Саме вони допомагають зорієнтуватися у величезному морі інформації та донести її до користувача всіма сучасними методами та засобами.

В цей святковий день бажаємо бібліотекарям та книголюбам глибокої віри у власні сили, світлої надії на відкриття нових горизонтів, палкої любові до своєї справи та наукової мудрості для досягнення неймовірних висот.

gramota_kolektyvu2020.jpg

Цінуємо кожного з вас!