Вебінари Clarivate Analytics. Жовтень

Компанія Clarivate Analytics запрошує долучитися до безкоштовних вебінарів про ресурси Clarivate, які допоможуть в успішній наукової діяльності. 12, 13, 15, 16 жовтня 2020 заплановано 11 вебінарів українською. Буде висвітлено основи наукометрії і її коректного застосування, можливості референс-менеджера EndNote для швидкого і точного оформлення публікацій, створення, наповнення та використання основних авторських профілів Publons та Orcid та як і чим можуть допомогти Web of Science та InCites при подачі грантової заявки. Щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. 

Для участі у кожному вебінарі потрібно зареєструватися.
Технічні вимоги: операційна система Windows ХР і вище;
                            браузер останньої версії.
Вебінари відбуватимуться на платформі Webex

Протягом тижня після закінчення серії тим, хто прослухав не менше 90 % часу обраного вебінару, на вказану при реєстрації електронну пошту буде надіслано сертифікат учасника.
 

ГРАФІК ВЕБІНАРІВ
   

12 жовтня
Тема: Вступ до наукометрії
Резюме: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI. Вплив відкритого доступу на розвиток науки. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Застосування наукометрії для побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора:  функції та можливості. Відповіді на запитання.
Реєстрація:
        7:15-8:15  https://bit.ly/3j2P3ew
        16:15-17:15 https://bit.ly/3i82Peq
 
 

8 вересня
Тема: Відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання
Резюме: Функції журналу. Роль, права та обов’язки, авторі, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів і хто має бути в редколегії. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi. Як визначити скільки цитувань має моє видання, якщо воно не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Процедура подачі видання до Web of Science Core Collection критерії за якими проходить відбір. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.
Реєстрація:
        10:15 – 11:15  -  https://bit.ly/2F8yZc3
        16:15 – 17:15  -  https://bit.ly/3fJ1w4i
 

13 жовтня
Тема: Референс-менеджер EndNote: швидке оформлення публікацій без помилок
Резюме: Можливості і функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання.
Реєстрація:
        7:15-8:15  https://bit.ly/340LI9f
        11:15-12:15 https://bit.ly/3j1Iclr
        16:15-17:15  https://bit.ly/2FTpWMX
 

15 жовтня
Тема: Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки
Резюме: Інформація про грантову підтримку у Web of Science Core Collection. Пошук і аналіз
літератури, видань, майбутніх партнерів, джерел фінансування, оцінка власних шансів за допомогою бази. Детальний аналіз ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи InCites. Також буде розглянуто процедури та особливості оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проекту.
Реєстрація:
        7:15-8:15 https://bit.ly/3411D7D
        11:15-12:15 https://bit.ly/3kQnZiT
        16:15-17:15 https://bit.ly/332566G 
 

16 жовтня
Тема: Профілі автора: створення, корегування, можливості
Резюме: Презентація здобутків науковця. Чому і які складнощі можуть виникнути при пошуку робіт певного автора? Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection.  Які показники окрім індексу Гірша доступні. Як можна вплинути на цитованість роботи? Розповсюдження публікацій, чи може автор розмістити роботи у відкритому доступні. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar: Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
        7:15-8:15 https://bit.ly/3jkbBHT
        12:15-13:15 https://bit.ly/2Hwr4X3  
        16:15-17:15 https://bit.ly/2Gaa08E
 

Записи вебінарів можна прослухати за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg