Clarivate Analytics повторить серію вебінарів

Через велику кількість охочих компанія Clarivate Analytics 8-12 червня 2020 року повторить серію вебінрарів про використання бази даних Web of Science Core Collection. Окрім тем, запропонованих попереднього разу, буде проведено додатковий вебінар, який стосуватиметься публікацій в міжнародних наукових виданнях. Передбачено отримання сертифікату після кожного вебінару за умови проходження 90% лекційного матеріалу.

Пропонуємо ознайомитись із програмою:

8 червня 16:15-17:15

Тема: Публікації в міжнародних виданнях

Анотація: Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років. Як отримати перелік таких видань? Як перевірити безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу йде рецензування/публікацію? Як оформити статтю? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection?  Як перевірити, чи індексується видання у Web of Science Core Collection?

Зареєструватися можна за посиланням.

9 червня 14:15-15:15

Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, коригування, використання.

Анотація: Повтор вебінару від 4 червня. Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція та можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації? Що робити, якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи за певні роки у певному форматі.

Зареєструватися можна за посиланням.

10 червня 16:15-17:15

Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection.

Анотація: Повтор вебінару від 2 червня. Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних,  збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо ким, де та в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися.

Зареєструватися можна за посиланням.

11 червня 14:15-15:15

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

Анотація: Повтор вебінару від 5 червня. За даними Web of Science можна визначити, яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документа. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні та ефективні для виконання спільних проєктів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники та індикатори є в InCites, як розраховується CNCI.

Зареєструватися можна за посиланням.

12 червня 15:15-16:15

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Анотація: Повтор вебінару від 3 червня. Протягом вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір. Розглянемо питання, як оцінити власне видання, порахувати цитування, що має у Web of Science Core Collection, визначити, які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi.

Зареєструватися можна за посиланням.